Jentelaget

Nyheter | Aktiviteter | Spillere | Støtteapparat | Dugnad | Laginfo

2018/2019!

Treninger:

Onsdag 5.desember 17:30-19:00 CC amfi
Fredag 7.desember 18:30-20:00 Vikingskipet
Søndag 9.desember 17:00-18:30 CC amfi
Onsdag 12. desember 18:00 – 19:30 Storhamar ishall
Fredag 14.desember 18:30-20:00 Vikingskipet
Onsdag 19. desember 18:30 – 20:00 CC amfi
Torsdag 27. desember 12:30 – 14:00 Storhamar ishall
Søndag 30.desember 12:30 – 14:00 CC amfi

Det er i tillegg basistrening for u13 på mandager.
 
NB ! Endringer kan forekomme.

 

Storhamar jentehockey stiller sesongen 2018/2019 med to lag i jenter U8-U10 serien og ett lag i Østlandsserien for jenter U11-U13.

Serieoppsett U13:

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Bane
27.10.2018 14:15 Vålerenga Storhamar Jordal Ungdomshall
28.10.2018 12:00 Lørenskog Storhamar Lørenskog ishall
03.11.2018 13:00 Storhamar Grüner Storhamar ishall
10.11.2018 10:00 Storhamar Jar/Jutul CC amfi
11.11.2018 12:00 Storhamar Ullensaker CC amfi
24.11.2018 13:00 Storhamar Vålerenga Storhamar ishall
02.12.2018 16:00 Østfoldjentene Storhamar Moss ishall
08.12.2018 13:00 Storhamar Kongsvinger Storhamar ishall
16.12.2018 14:15 Grüner Storhamar Grünerhallen
19.01.2019 15:00 Ullensaker Storhamar Ullensaker is -og flerbrukshall
26.-17.01-2019 Serieturnering 4 kamper Stavanger
03.02.2019 11:30 Storhamar Lørenskog CC amfi
24.02.2019 15:00 Storhamar Østfoldjentene Storhamar ishall
24.03.2019 17:30 Kongsvinger Storhamar Kongsvinger ishall

 

 

 

Tilbake til toppen

Aktiviteter


Tilbake til toppen

Spillerstall jentelaget

Utøvere

Draktnr Navn Født
Aliya Hekne Herskedal2007
Anniken Moen2008
Celine Silkebækken2007
Cornelia Bax-Kristiansen2009
Cornelia Marton Syverhuset2007
Elice Helgestad2011
Elida Nordlund2010
Eline Østberg2007
Ella Wiken Frengstad2011
Frida Røhnebæk Taivalsaari2010
Hanna Wollebæk2010
Henny Veronica Eriksen2010
Ingelin Trettebergstuen Østli2007
Jenny Nytrøen Mathiassen2009
Jolene Emilia Isabella Daoud Zeiher2008
Jorunn Hesvik Strand2008
Julianne Kaspara Bates Dahlstrøm2007
Julie Heggelund2007
Julie Dahle Østby-Deglum2006
Kajsa Odnæs Furuholt2009
Karen Østeraas Nikolaisen2012
Linea Nikoline Korntorp Paulsen2011
Linita Helgestad Skaug2008
Liva Ryberg Thoresen2011
Luna Hekne Herskedal2009
Madeleine Berget2006
Madelen Engebretsen2009
Marthe Karlsen2007
Matilda Charlotte Ernsting2011
Mina Celin Akersveen Knutsen2008
Mollie Paulicia Bates Dahlstrøm2010
Nicoline Ryberg Thoresen2009
Olivia Dæmroen2010
Stella Walhovd Paulsen2009
Synne Odnæs Furuholt2006
8Milla Fredriksberg2009

Logg deg på LagetMitt.net på web eller APP for å se detaljer

Tilbake til toppen

 

Støtteapparat

Trenere og kontaktpersoner

Navn Rolle Mobil Epost
Mia NyhagenForeldrekontakt97145607[javascript protected email address]
Merete TrettebergstuenLagleder95744795[javascript protected email address]
Per Mattias Isaksson TaivalsaariLagleder45086255[javascript protected email address]
Cato FredriksbergMaterialforvalter97508671[javascript protected email address]
Dan Ståle ØstliMaterialforvalter95465111[javascript protected email address]
Stig Gøran BergetMaterialforvalter91117425[javascript protected email address]
Ørjan EriksenMaterialforvalter95903733[javascript protected email address]
André Korntorp PaulsenTrener48205899[javascript protected email address]
Henning PaulsenTrener90186077[javascript protected email address]
Kenneth EngebretsenTrener90994025[javascript protected email address]
Morten SilkebækkenTrener90079435[javascript protected email address]
Rune Tveit FuruholtTrener909 81 357[javascript protected email address]
Stian HanstadTrener46474470[javascript protected email address]

Logg deg på LagetMitt.net på web eller APP for å se detaljer

Tilbake til toppen