Team 2003

 

Nyheter | Aktiviteter | Spillere | Støtteapparat | Dugnad | Laginfo

Nyheter

Se vår facebookside

 

Tilbake til toppen

Aktiviteter


Tilbake til toppen

Spillerstall

#1 Aksel
#2 Lars
#4 Emil
#5 Max
#6 Marthe
#7 Odin
#8 Sebastian H.Ø.
#9 Anders
#10 Kristoffer R.M.
#11 Pål
#12 Brynjar
#13 Sebastian L.
#14 Jonas M.L.
#15 Kristian
#16 Simen
#17 Espen
#19 Isak
#21 Lukas T.
#22 Jonas B.
#24 Benjamin
#25 Mats
#26 Lukas K.O.R.
#27 Marcus
#28 Andreas
#29 Kristoffer F.
#31 Alexander
#32 Mathias

Tilbake til toppen

Støtteapparat

Hovedtrener: Magnus Berg
Ass.Trener:    Mads Hansen
Lagleder:        Cato Sållman
Matrikker:     Maths Arnkværn
                        Stian Lorentzen
                        Tor Arne Mobekk
                        Jarle Skogen
Foreldrekontakt: Gry Sanaker Hagavei

Tilbake til toppen

Dugnad/Laginfo

 

Endelig er det klart for ny sesong!

U15 har kiosk 6 denne sesongen også.

Oppmøte er som tidligere, 1 time og et kvarter før kamp. Husk å registrere dere nede i resepsjonen ved oppmøte.

Kaffekanner skal tømmes og skylles før de leveres tilbake på kafferommet. Dette kan vi gjøre i trappekiosken.

Bytt kioskvakter innbyrdes hvis de ikke passer, og gi beskjed til gryshag@hotmail.com.

 

 

 

Tirsdag 05.12.17

Storhamar-Kongsvinger klokken 18.30

Alexander og Lars

 

Lørdag 09.12.17

Storhamar-Stjernen klokken 17.00

Maximus og Odin

 

Tirsdag 19.12.17

Storhamar-Vålerenga klokken 18.30

Anders og Espen

 

Torsdag 28.12.17

Storhamar-Lillehammer klokken 18.30

Kristoffer RM og Pål

 

Torsdag 11.01.18

Storhamar-Manglerud Star klokken 18.30

Sebastian HØ og Simen

 

Søndag 21.01.18

Storhamar-Lørenskog klokken 17.00

Kristian og Lukas T

 

Søndag 28.01.18

Storhamar-Frisk Asker klokken 17.00

Jonas og Benjamin

 

Torsdag 01.02.18

Storhamar-Stavanger klokken 18.30

Mats og Lukas KOR

 

Søndag 4. februar klokken 17.00

Storhamar-Sparta

Marcus og Andreas

 

 

Tirsdag 06.02.18

Storhamar-Kongsvinger klokken 18.30

Sebastian HØ og Simen

 

Søndag 25.02.18

Storhamar-Manglerud Star klokken 17.00

Kristoffer F og Aksel

 

 

SLUTTSPILL

 

Sluttspillkamp 1

Magnus og Tjus

 

Sluttspillkamp 2

Alexander og Lars

 

Sluttspillkamp 3

Maximus og Odin

 

Sluttspillkamp 4

Anders og Espen

 

Sluttspillkamp 5

Kristoffer RM og Pål

 

Sluttspillkamp 6

Kristian og Sebastian HØ

 

Sluttspillkamp 7

Simen og Jonas

 

Sluttspillkamp 8

Lukas T og Benjamin

 

Sluttspillkamp 9

Mats og Lukas KOR

 

Sluttspillkamp 10

Marcus og Andreas

 

Sluttspillkamp 11

Kristoffer F og Aksel

 

Sluttspillkamp 12

Alexander og Lars

 

 

Med forbehold om endringer på datoer og klokkeslett….

 

 

 

Tilbake til toppen