Team 2008

Nyheter | Aktiviteter | Spillere | Støtteapparat | Dugnad | Laginfo

Nyheter

Da er det snart «duket» for hockeyoppstart og vet veldig mange gleder seg enormt.

I år som i fjor er det slik at de som spiller fotball eller driver annen sommeridrett skal prioritere dette til sesongen avsluttes.

Dugnadsliste:
Tilbake til toppen

Aktiviteter

Treningstider er listet opp under:

Her vil det ogs�� være muligheter for �� slipe skøytene ca. en halvtime f��r trening.

Treningstider i August:
22.08: 19.00-20.30 i CC-Arena.
25.08: 17.30-19.00 i CC-Arena.
29.08: 19.00-20.30 i CC-Arena.

Tilbake til toppen

Støtteapparat

Espen Kristiansen Trener/lagleder 473 83 461 espen.kristiansen@hotmail.com
Christian Olasveengen Trener 911 16 621 christian@arneb.no
Michael Tjälldén Trener 454 30 497 mikael_tjallden@yahoo.se
Pär Sundberg Trener 970 57 404 Sundberggolf@gmail.com
Pål Stueflotten Trener 970 71 316 pål.stueflotten@outlook.com
Vegard Henjum Trener 412 03 135 vhenjum@yahoo.com
Kjetil Melleby Matrialforvalter 454 12 599 Kjetil.melleby@mills.no
Rune Bekkevold Matrialforvalter 977 63 546 runbekk@gmail.com
Kyrre Eriksen Lagleder 930 89 514 kyrre.eriksen@hamar.kommune.no
Dan Christer Kaulum Skøyteknyter 91528711 dan.kaulum@mmbakken.no

Tilbake til toppen

Laginfo/Dugnad

 

Trykk p�� lenken:
«Kioskvakt 2016«

Alle som skal innom hallen på treninger bruker parkeringsplassen bak hallen, grusplassen.
Dette fordi vi har en byggeplass rett opp�� oss og det blir mange feilparkeringer.


Tilbake til toppen